Fjalor Ushtarak – Military Dictionary

Fjalor Ushtarak – Military Dictionary
Fjalor Ushtarak

Fjalori ushtarak mundësohet nga shqipopedia i cili është portali i Projektit Stamina. Në këtë fjalor do të mund të gjeni termat bazë ushtarake. Me mbi 500 fjalë dhe terma përbën një nismë të mirë për një fjalor të këtij lloji.

Lista e fjalëve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *