100 fjalet e para ne greqisht – Greqishtja per femije

100 fjalet e para ne greqisht – Greqishtja per femije

100-fjalet-e-para-greqisht-Greqishtja-per-femije

100 fjalet e para ne greqisht – Greqishtja per femije

Enciklopedia shqiptare Shqipopedia është rikthyer me lëshimin e një aplikacioni të ri. Seria e programit 100 fjalët e para, kësaj here është në gjuhën greke. Ky program i vogël dhe i thjeshtë, ju mundëson të mësoni njëqind fjalët e para në greqisht.

 

 

Ky aplikacion është shumë i lehtë në përdorim, dhe është realizuar në platformën e gjuhës së programimit në Flash. Përbëhet nga dhjetë mësime dhe sejcili prej tyre ka 10 fjalë dhe në total 100 fjalë.

100 fjalet e para ne greqisht – Greqishtja per femije

Këtë aplikacion mund ta përdorni vetëm në platformën Windows, nëse doni ta shkakoni. Gjithashtu mund ta luani  edhe online, ndërsa për aparatet android apo tabletë duhet të keni të instaluar shfletues (browser) që mbështesin FLASH. (siç është Pufin)

Prisni disa sekonda derisa aplikacioni të ngarkohet.

Aplikacionin mund ta shkarkoni këtu

Kushtet e përdorimit të këtij aplikacioni i keni këtu

100 fjalet e para ne greqisht – Greqishtja per femije

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *