Fjalor frengjisht italisht

Fjalor frengjisht italisht

Fjalor Frengjisht Italisht
Fjalor Frengjisht Italisht

Fjalori falas frengjisht italisht dhe anasjelltas
Ky eshte nje fjalor shume i pasur, me mbi 30 mije fjale i cili eshte nje domosdoshmeri per ata qe njohin nje nga keto gjuhe dhe duan te mesojne gjuhen tjeter. Eshte me menu ne gjuhen franceze dhe ju mundeson perkthim si nga  gjuha frenge ne ate italiane dhe nga ajo italiane ne ate frenge.

 


Nje tutorial sesi mund te instaloni dhe perdorni kete fjalor
do te mund ta gjeni ketu.

Ne fillim shkarkoni keta dy skedare
Programi Databejzi
dhe pastaj instalojini ne te njejten dosje.

Italien > Français : 34 3174 fjale
Français > Italien : 34 119 fjale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *