Kenge per femije – Shkarko

Kenge per femije

Kenge per femije

(www.shqipopedia.ORG)_-_Kenge-per-femije
Kenge per femije

 

Këtu mund të shkarkoni aplikacionin SHQIPOPEDIA – KENGE PER FEMIJE. Ky softuer është shkuar në Flash dhe mund të luhet në të gjithë kompjuterat që përdorin sistemet operative Windows. Është një përzgjedhje këngësh për fëmijë me këngë shqiptare, angleze, franceze, greke dhe italiane. Për çdo gjuhë janë nga 14 këngë duke bërë një total prej 70 këngësh.

Për shkarkimin e këtij programi klikoni më poshtë. Ju lutemi na bëni një like dhe një share në facebook. Faleminderit!

http://goo.gl/P0WBJY

Kenge per femije

One thought on “Kenge per femije – Shkarko”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *