Fjalori i Mallkimeve Shqiptare

Fjalori i Mallkimeve Shqiptare


Pasuria e një gjuhë pasqyrohet në larminë e të të shprehurit, gjuha shqipe përsa i përket mallkimeve, ofendimeve, dhe ironive është mjaft e pasur prandaj dhe mendova të bëj një përmbledhje. Kjo bëhet vetëm për arsye studimore dhe jo për të sharë e mallkuar njëri-tjetrin, nëse doni t’i thoni dikujt diçka për atë keni fjalorin e urimeve.

Fjalori i Mallkimeve Shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *